قانــــون جذب حیاتی ترین قانون جهان است.در سال ۲۰۲۱ میتوان گفت اصلا کسی پیدا نمیشود که واژه ی قانون جذب به گوشش نخورده باشد و در مورد آن اطلاع نداشته باشد. اما خب این قانون جذب را چقدر واقعی میدانیم؟ بنظر شما این صحبت هایی که در گوشه و کنار در مورد قانون جذب میشنوید چقدر حقیقت دارد؟ اصلا مگر میشود یک نفر با قدرت ذهن خود بتواند به آرزو های خود برسد؟ راستش را بخواهید قبل از اختراع تلفن هم همه مردم میگفتن مگر میشود آدم در خانه خود نشسته باشد و با کسی آن سر دنیا صحبت کند؟ اما به راستی
قانون جذب چیست؟ و بهترین منابع صوتی، تصویری و متنی برای آموزش قانون جذب کدام اند و یا نه یک سوال مهم تر، قانون جذب چطور کار میکند؟ این سوالی است که دانستن آن حتی از اینکه بدانید قانون جذب چیست هم مهم تر است. چیزی که خیلی مهم است این است که برای استفاده از قانون جذب باید اصول کار با آن را بدانید و اگر اعتماد به نفس شروع کردن را داشته باشید، به جرات میگویم که قدرتمند ترین ابزار برای تحقق رویاهایتان را خواهید داشت. قانون جذب به زبان ساده مجموعه ای از فعالیت هاست که به کمک آن فرد میتواند از قدرت ذهن و افکارش برای تحقق رویاهایش استفاده کند. تنها کافیست که عزت نفس و جرات شروع کردن را داشته باشد.


آنچه در مقاله قانون جذب مطالعه میکنید:
۱- قانون جذب چیست
۲- ویدئو کامل فیلم راز(بدون سانسور)
۳- اثبات قانون جذب
۴- مراحل قانون جذب(به همراه تمرینات کاربردی)
۵- آموزش قانون جذب
قانون جذب ( law of the attraction) چیست؟ شما این قانون را باور دارید و مانند بسیاری از افراد موفق دنیا نظیر کوین ترودو آن را راز موفقیت میدانید؟ میتوانید از قانون جذب برای میل به اهدافتان استفاده کنید و یا اعتماد به نفس آن را ندارید؟  قانون جذب توان زیر و رو کردن زندگیتان، در تمام جنبه ها اعم از میزان درآمد، روابط، سلامتی و … ها را دارد و یا شما فکر میکنید که لایق زندگی ای رویایی نیستید( طرحواره نقص و شرم ) و عزت نفس آن را ندارید که تکانی به زندگیتان دهید؟ اگر فکر میکنید که اکنون زمان آن رسیده که فکری به حال زندگیتان بکنید به قول معروف خواندن این مقاله از نان شب برایتان واجب تر است.

قانون جذب چیست ؟
قانون جذب چیست؟ تا کنون به این مفهوم اندیشیده اید؟ راستش را بخواهید نقطه نظرات، انتقادات و نظرات موافق بسیاری در مورد قانون جذب مطرح میشود که در این مقاله به بررسی همه آنها می پردازیم. اما اعتقاد شخصی بنده این است که اگر کسی این قانون را از یک منبع قابل اعتماد به درستی یاد بگیرد اولا اینکه تا پایان عمر شکرگزار این آموزش بوده و دوما اینکه افسوس خواهد خورد که ای کاش زودتر طریقه به کارگیری قانون جذب را می آموخت. از این رو تیم راز موفقیت کوشیده است تا بانک اطلاعاتی جامع و کاربردی در مورد قانون جذب را به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهد. پس پیشنهاد میکنیم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

قانون جذب (به انگلیسی: law attraction) در فلسفه اندیشه نوین، به باوری پایه و بنیادین گویند که بر طبق آن با تمرکز بر افکار منفی یا مثبت، میتوانید تجربه های مثبت یا منفی را به زندگی خود جذب کنید. از جمله حامیان قانون جذب میتوان به راندا برن اشاره نمود که در فیلم راز پرده از شگفتی های قانون جذب برداشت و به نوعی به آموزش قانون جذب پرداخت.

 

بزرگ‌ترین كشف نسل امروز اين است كه انسان می‌تواند با تغيير ذهنيت خود، زندگي خود را تغيير دهد. ويليام جيمز
قانون جذب به زبان ساده می گوید: به هر چیزی فکر کنی به طرف تو جذب می شود. آیا شما این تعریف را قبول دارید؟

این قانون شاید چیز عجیبی به نظر برسد، اما اگر شما به گذشته خود بنگرید، متوجه خواهیم شد که این قانون همیشه در زندگی ما بوده و ما بی آن که بدانیم از آن استفاده می کردیم و شگفتزده خواهیم شد. شما هم شده به کسی فکر کنید و دقیقا همان روز به شما زنگ بزند یا خبری ازش بگیرید؟ شده احساس بدی برای کاری داشتید و دقیقا اتفاق افتاده؟ خانم راندا برن (خالق قانون ارتعاش) در تعریف ساده قانون ارتعاش کاینات می گوید : “ما هر آنچه را که اغلب به آن فکر می‌کنیم، چه خوب چه بد، جذب خود می‌کنیم.”

بر اساس تعریف قانون جذب به زبان خانم راندا برن، انرژی حاصل از افکار مثبت، شرایط و اتفاقات و افراد مثبت و انرژی افکار منفی، شرایط، افراد و رویدادهای منفی را توسط کائنات در مسیر ما قرار می‌دهد. این اساس و پایه قانون جذب است. خانم راندا برن، خالق قانون جذب در تعریف قانون جذب همچنین می‌گوید: بر اساس قانـــون جذب، افکار تبدیل می‌شوند به اشیاء، افراد، اتفاقات و شرایط پیش روی شما در زندگی. پس تا اینجا متوجه شدیم قانون ارتعاش و جذب چیست و اگر همچنان ابهاماتی داشتید، می توانید فیلم راز را ببینید و یا  فایل صوتی قانون جذب چیست را از سایت گوش کنید.

آیا فیلم راز یا فیلم قانون جذب یا همان فیلم مستند قانون جذب را دیده اید؟

قبل از هر چیز اگر شما جزو معدود افرادی هستید که با این قانون آشنا نیستید و یا تاکنون فیلم مستند راز ( the secret)را ندیده اید، پیشنهاد می کنم بعد از خواندن این مقاله، فیلم مستند راز یا فیلم قانون جذب را حتما تماشا کنید. شما می توانید جهت دانلود رایگان فیلم راز دوبله فارسی و یا فیلم راز اصلی با زیرنویس فارسی از سایت راز موفقیت روی لینک زیر کلیک کنید و به راحتی دانلود کنید.